Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N - Shum Nice (Feat. Glidis & Ergysi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

B2n :one two step back
Ti Je mis un Kam Lek Vajzat E Tjera un i refuzoj muziken e kohen ty ta kushtoj se ti je unike ndoshta un katil shum po me pelqen ajo foto qe ke vu ne profil sonte do te dalim un dhe ti do ta ndezim klubin pershendes me kengen "vajze ndaloje vrapin" . . .

ref:se ti je shum nice and you make me hott shum nice oooooo
se ti je shum nice and you make me hott shum nice oooooo

sa her ne sy te shoh un e di se ti mu ndjen deshiren qe un kam tani dua te ta them se sa te dua ti se kupton sa shum te detikohem po ti spo e vlerson

se ti je shum nice shum hot shum hight ke stil ekstrevagate.. and you make me fly cdo gje qe kam une ty do ta jap dukesh edhe si kukull kur je pa makeup(mejkap)ling bling rrezaton me çmende mua dhe krejt dynjan..tjeret le te flasin prap un dhe ti number one

ref:se ti je shum nice and you make me hott shum nice oooooo
se ti je shum nice and you make me hott shum nice oooooo

ref:se ti je shum nice and you make me hott shum nice oooooo
se ti je shum nice and you make me hott shum nice oooooo
se ti je shum nicee ehhhee ohohoh nice you are niceee

Ky tekst u dërgua nga Djali Keq North-side   otrotrness   AldonaOnaPublikimi: 27/01/2012


Më Shumë Këngë Nga B2N:


Komente 0


B2N - Shum Nice
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shum Nice".
3. Video është e këngës "Shum Nice", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.