Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N - Ndjej Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

Komente

1 🔥

30/04/2014

2014-04-30T20:41:38+00:00Zemer nuk mundem me tu shpreh vetem me nje flet
Cdo second te mendoj dhe naten rri pa fjet
Nuk mundem me nejt asnje dite pa u taku
Une kam lind per ty e ti ke lind per mu
Mesnata kalon edhe pak u bo mgjes
Si cdo dite para shkolles une ty po te pres
Po munohem me ti thon ato qe ndjej per ty
Besoj e ke kuptu sa here me sheh ne sy
Vetem ti me ndryshonvetem ti me lomturon
Dashuria qe kam per ty me gjunjezon
Ti je ndjenja me e bukur qe kam provu ne jete
Me beso qe te duate dua vertet

REF:
Ate qe ndjej per ty dua ta them ne sy
Edhe ne zemer te mbaj
Do jetojm te dy
Ate qe ndjej per ty dua ta them ne sy
Edhe ne zemer te mbaj
Do jetojm te dy

Ti je ajo qe ma levizcdo qeliz
Kjo kenge eshte per ty ta kam bo surpriz
Ti je ajo qe shoh enderr cdo nate
Kur jam me ty shkoj ne qiellin e shtate
Mesazhet e tuja I ruj nuk I fshi
I lexoj gjithmon kur jam ne vetmi
N'ekran te pare kam nje fotografi
E puth sa here me merr malli per ty
Nga qielli bien yjetja thash deshiren vetes
Te jetoj me ty se je kuptimi jetes
Syt I kam mbyllimazhin tend perpara
Ne heshtje te duaje e vetmja dhe e para


Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet