A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • B2N
  • Nuk Jam Une Ai

Audio

B2N - Nuk Jam Une Ai


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/06/2013

2013-06-18T06:34:36oo hoooo hej heejjj

ref (2)
Mos e prano unazen e tij
se nuk jam un ai, nuk jam un ai
ai qe ke menduar familje femij..
jo nuk jam un ai nuk jam un ai.

M'kujtohet edhe sot
kur erdha n'aeroport
mu mbushen syt me lot
atë dit se harroj dot
sa net kaluam pa gjum
edhe mesazhe pa fund
sa shpejt gjerat ndryshojn
ku je ti e ku jam un
momente t'bukra perjetuam
nga ty kam veq kujtime
Kush do m'thot engjëlli im?
Kush do t'thot princesha imeee?oo
Jo nuk dua ta mohoj
e kam veshtir te te harroooj
Se ti je jeta ime
qa do ti gzosh ksaj bote (qa do ti gzosh ksaj bote)
a thu jam prap jeta jote (jeta jotee)
nese do te kthehesh un jam ktu skam humbur
Gjithsesi te uroj nje jet te luuumtur

ref. (2)
Mos e prano unazen e tij
se nuk jam un ai, nuk jam un ai
ai qe ke menduar familje femij..
jo un nuk jam un ai nuk jam un ai

Mos e pranoo mos e pranoooo..oo oo jo jo ooo..

As un as ti nuk kishim faj
fshij lotet ti mos qaaaj
mos qaj ooo


Ky tekst u dërgua nga Elaa..
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019