A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • B2N
  • Pa Ty Nuk Ka Ajer

Audio

Top 200

B2N - Pa Ty Nuk Ka Ajer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  83

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/09/2013

2013-09-28T15:38:53

Këngë e albumit:

"B2n"
Ref:
Ta dish sa me mungon
pa ty nuk ka ajer
ku je sot?
premtimin ti mbaje

Ta dish sa me mungon
po te kerkoj falje
te lutem ti me fal
te lutem ti me fal
(2x)

Njerzit flasin keq per mu
mos i beso askujt
njemije here jam mat met shkrujt
krenaria mbon me vujt
U bo koh pa u pa
mos mbaj inat me mu
edi se ti me don
edhe pse ti nuk ma thu!
Une nuk merrem me fjalt e femrave
sja kam iden as emrave
edi shpesh fjalt i thom prej nervave
besom mua jo rrenave..
Sot ja vetem ne bregun e detit
po te kerkoj rrugeve qytetit
tkan trajtu keq ti prap Buzeqesh
ti meriton mu trajtu si Princesh..
Une do kem ni tjeter po jo nje si ti
ti do kesh nje tjeter po jo nje si une
qka fitova unë, qka fitove ti
me thuaj tani kush te do me shume..

Ref:
Ta dish sa me mungon
Pa ty nuk ka ajer
Ku je sot?
Premtimin ti mbaje

Ta dish sa me mungon
po te kerkoj falje
Te lutem ti me fal
Te lutem ti me fal
(2x)


Ky tekst u dërgua nga Naffy   YanaOtr
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019