Më mbaj mend (për 1 muaj)


B2N - Blu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blu".
3. Video është e këngës "Blu", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


B2N - Blu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"B2n"

Komente

Asnjë Koment

20/09/2013

2013-09-20T16:56:32+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Blu" kënduar nga B2N.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 16 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
16

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Meirsa Skendaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Strofa 1
Sa kohe të,
të kam kerku ty,
Se kam besu se, do vinte kjo dit kur ti afer meje je.
Të shoh ty, shikimet takohen momenti harrohet e fjalet largohen...
Pa fjale.
Para ref:
sa her Un kujtohem, me tinguj te heshtur mbushur hapsira e shpirtit qe pret.

Ref:
Me thuaj cfar shoh a esht' e vertet,
se buzet e tua po mjapin jet.
Shikimi nblu prej syve t'tu e ti je per mu. X2
Oh oh oh oh oh oh oh,
Oh oh oh oh oh oh oh,
Oh shikimin blu prej syve te tu, e ti je per mu.

Strofa 2:
Muziken degjon ti,
Ngadal afrohesh, hapat bashkohen,
nje bote levizjesh e tingujsh un e ti.
Para ref 2:
Harroj se ku gjendemi,
Po kjo ska me vlere,
Me zemrat ne endemi
Si atehere...

Ref x2

Me thuaj cfar shoh a esht e vertet,
se buzet e tua po mjapin jet.
Shikimi nblu prej syve t'tu e ti je per mu.
Oh oh oh oh oh oh oh,
Oh oh oh oh oh oh oh,
Shikimi n'blu prej syve t'tu e ti je per muMë Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë