Më mbaj mend (për 1 muaj)


B2N - Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


B2N - Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

20/12/2015

2015-12-20T15:09:43+01:00Aje ajo ajeeee
Ajo qe ti me the pa ty nuj ka jet,
Aje ajo ,ajo qe ti me the pa ty jo nuk ka jet.Me thuaj me ndien tani te huaj,kaluan jav edhe muaj,akoma per ty vuaj,me ke munguuar,te kam kerkuar,sje me mua por te duaaa.Te kam pritur sa shum te kam pritur i vetmuar te kam pritur i merzitur,me genjeve,me zhgenjeve,ti ike u zhduke,shpinin ma ktheveee.Aje ajo,aje ajo qe ti me the pa ty jo nuk ka jet,aje ajo ajo qe ti me the pa ty jo nuk ka jeeet.Shum probleme mos marveshje,dita kalon pa buzeqeshje,nat e gjat vetem heshtje,u tham te dy si gjethe vjeshte.Ska me puthje perqafime,as mesazhe as takime as nje fjale justifikime,nuk dua as kujtime nga ty "ngaa ty*Aje ajo ajee,ajo qe ti me the pa ty jo nuk kq jeeet,aje ajo,aje ajo qe ti me the pa ty jo nuk ka jeet.


Ky tekst u dërgua nga xhoana llanaj
Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë