Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N - Portalet (Intro)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Love And Hate"

Komente

Asnjë Koment

29/08/2017

2017-08-29T13:00:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Portalet (Intro)" kënduar nga B2N.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga B2N i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet