Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

B2N - Pjeshka  (Feat. Labinot Rexha)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Love And Hate"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Labinot Rexha

29/08/2017

2017-08-29T14:00:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pjeshka" kënduar nga B2N.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Naser Berisha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Prej se largu te shoh
nder shoqe te njohe
ti me mahnit

I zgjuar te endrroj
me ty sikur vallzoj
te kaperdij

Ti je nje engjell e zbritur nga qielli
me bukurin qe me verbon
dashurija ne ty me lindi
ne asgje tjeter smendoj

Ti e embel sikur pjeshka
je si uji kur tmer etja
ti zemren ma freskon
kur vapa me percellon 2x

Me syt e kalter si det
shikimi yt me tret
me huton

Aroma jote me deh
fare pran kur me je
me eksiton

Ti je nje engjell e zbritur nga qielli
me bukurin qe me verbon....Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet