Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N & Paulo - Fund Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jam i ulur afer bregut
1 sheshe mbaj ne duar
Qielli dhe ngjyra detit
Me syt e tu me ngjajn mua
Se di se sa gota kam pi
Se di sa cigare kam pi
Dallget qe puthit ranen
Sikur me puthje ti

Kur ke ik kam qajt si fmi
Nuk e di se ku ke shku
Mka marr malli me tpa me sy
A mdon, a mke zevendesu

Kurr skam dasht me I dhan fund
Kam marr pak, kam dhan shum
Kush ka me tdasht ma shum se un
Ti zemren e ke gur
Mke dhan pak, ke marr shum
Nuk e din se ca ke humb

Kur o dasht me fol
Une kam nejt pa za
I kam mbyll syt
Sikur skam pa
Se skam dasht me tlendu
Edhe kur ke gabu
Prej tmirave tmia
Ke perfitu...
Kush e di se sa zemra ke thy
Mekatet qe ke bo, kan me tu kthy
Shum ma mir dot tjem pa ty
Merre Zemren tane mylle nkasafort
Askujt nuk I duhet ajo akull e ftoht
Dashnia harram tqoft

E ke ndrru nr
e ke ndrru adresen
Si lexon sms
Sma pranon ftesen
Du me e dit a je me naj tjeter
Ku me e dit, Ndoshta Je vetem
Xhelozi jam largu me shoqni
Cdo sakrific e kam ba per dashni
Sta ka ni ty, ca kam ni
Kan me tvra Kan me tvra
Lot e mi
Se tkam dasht pa hile
Tkam dasht sa veten
Ike mle vetem
Ma shkatrrove jeten
Premtimet ku mbetet
Bashk me ty u treten
B2N & Paulo Dragaj
Publikimi: 08/11/2019


B2N & Paulo - Fund
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fund".
3. Video është e këngës "Fund", por nuk këndohet nga B2N & Paulo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B2N:


Komente 0