Më mbaj mend (për 1 muaj)


B2N - Vlla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vlla".
3. Video është e këngës "Vlla", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B2N - Vlla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

B2N

Komente

Asnjë Koment

13/11/2019

2019-11-13T19:08:27+00:00Zoti ta jep jeten
Dikush jeten ty ta merr
Per 1 fjal goje
Situata u kthy nsherr
Kjo bot nuk esht e drejt
Sepse toka u kthy nferr
Ndit te mia nuk ka drit
Ka vetem terr
Mduket anderr kur mendoj
se ti nuk je nkyt bot
Per hir tfemive dhe families
Duhet tjem i fort
Nuk e di nuk e di
Si me mban kjo tok
Brenda trupit ndjehem bosh
Kam vetem lot

O vlla, o vlla, per ty zemra mu ka nda
Per ty shpirti mu ka plas
O vlla, o vlla, per ty zemra mu ka nda
Per ty shpirti mu ka plas

Cfar ti them un djalit
Si tja shpjegoj nuk e di
Cdo dit ai me pyet
Se ku ndodhesh ti?
Shtepia duket bosh
Edhe muret bardh e zi
Mallin pak a shuaj me disa fotografi

Ti je engjell
E di na sheh nga lart
Ti je engjell
jeton ne parajs
Sa shum Zoti tpaska dasht
Pa ty shpirti mu ka plas


Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet