Më mbaj mend (për 1 muaj)


B2N - 1 Femer Si Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Femer Si Ti".
3. Video është e këngës "1 Femer Si Ti", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


B2N - 1 Femer Si Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

B2N

Komente

Asnjë Koment

19/04/2020

2020-04-19T14:18:38+01:00Syt e mi skan pa kurr 1 femer si ti
E bukur nga jasht, ne zemer dhe shpirt
Erdhe ti te mua si mrekulli
Zeri yt i embel si melodi

Se ti je e amel
Se ti je e mir
Buzen kur ma puth ti
Emrin kur ma thirr

Nji plus nji, bajn dy
Un plus ti, jena nji
Rri pa sy, por jo pa ty
Se mrena nzemer, ti ke hy
Dhe me pushtove qysh diten e par
Ti je lumturia qe zoti mka fal
Me ty kisha andrra trujtme nsirtar
E tash me ty jeten sikur parajs

Syt e mi skan pa kurr 1 femer si ti
E bukur nga jasht, ne zemer dhe shpirt
Erdhe ti te mua si mrekulli
Zeri yt i embel si melodi

Se ti je e amel
Se ti je e mir
Buzen kur ma puth ti
Emrin kur ma thirr

Muzika: B2N
Teksti: B2N

Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë