Më mbaj mend (për 1 muaj)


B2N & Albert Kola - Shota (Çik Tropoje)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shota (Çik Tropoje)".
3. Video është e këngës "Shota (Çik Tropoje)", por nuk këndohet nga B2N & Albert Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B2N & Albert Kola - Shota (Çik Tropoje)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

B2N

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Albert Kola

16/07/2020

2020-07-16T19:00:26+00:00Tregom moj belholle
A je çik Tropoje
Sa t'mir t'ka bo nona
Ty ti fal te tona

2x
T'kam dashni, ty t'kam dashni,
po t'bej be per syte e mi
A po vjen? Pa ty s'po rri
Ta ha buzen si qershi

REF.:
Hajde goce marshalla
Fluturo me krah
Luj goco, luj
Vallen ta paguj
Hajde çika nga Malsia
Hije t'paska n'dor shamia
Luj çiko, luj
Vallen ta paguj

M'pelqejn flokt e tua
Dhe syte i ke si mac,
T'lutna ti falmi mua
Se m'dogje si gac

T'kam dashni, ty t'kam dashni,
Po t'bej be per syte e mi
A po vjen? Pa ty s'po rri
Ta ha buzen si qershi

REF.:
Hajde goce marshalla
Fluturo me krah
Luj goco, luj
Vallen ta paguj
Hajde çika nga Malsia
Hije t'paska n'dor shamia
Luj çiko, luj
Vallen ta paguj


Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet