Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N - Shqipëri E Madhe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jemi kombë, jemi gjak
Po festojm te hedhin valle
Krejt Berlini ndizet flak
du me pa Shqipnin e madhe

Berisha, Strakosha fitohet loja
Kur futet Muja, Armando Broja
Pason Asllani dhe Ramadani
Godet Bajrami, godet Asani
Luni, luni, luni, luni
Forca Muja dhe Uzuni
Luni, luni, luni, luni
Forca Muçi dhe Uzuni
Po vlon gjaku, po vlon gjaku
Vjen Gjasula, Mirlind Daku
O portjeri, o i mjeri
Dy ti futi, ty Seferi

Jemi kombë, jemi gjak
do festojm me hedhin valle
Krejt Berlinin ndizet flak
du me pa Shqipnin e madhe

Zеmren ma knaqi, zemren ma knaqi
Ismajli, Kastrati, Balliu u Laçi
Mе krenari, bluzen e veshi
Ajeti, Veseli, Sokol Cikalleshi
U bashku zemra shqiptarë
Mario Mitaj, Keidi Bare
Fluturon shqipja krenarë
Hedhim valle kosovarë
O sa mirë po trrin shiriti, kapiten Berat Gjimshiti
Krejt stadiumi brohoriti, kapiten Berat Gjimshiti
Hysaj, Mihaj
Festa ja ka nis
Sylvinho (obrigado)
Me plis drejt Gjermanis

Jemi kombë, jemi gjak
do festojm me hedhin valle
Krejt Berlinin ndizet flak
Tdu me tpa Shqipnin e madhe

Jemi kombë, jemi gjak
do festojm me hedhin valle
Krejt Berlinin ndizet flak
du me pa Shqipnin e madhe


Ky tekst u dërgua nga FatjonB2N
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/11/2023
Muzika: B2N
Teksti: B2N
Back Vocals: Malvina Likaj


B2N - Shqipëri E Madhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqipëri E Madhe".
3. Video është e këngës "Shqipëri E Madhe", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B2N:


Komente 0