Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41
  • Emri i Vërtetë:
  • Bes Brati
  • Vendlindja:
  • Kukës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: B3S është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Bes Brati i njohur si B3S është një rreper i njohur në Shqipëri dhe Gjermani. Ai ka lindur në Kukës, por tani jeton në Gjermani dhe është nën menaxhimin e një label-i gjerman. BES BRATI i njohur si B3S ka lindur ne Kukes, por per momentin jeton ne GJERMANI. Më datë 10 Gusht 2018, B3S publikon videoklipin "Lok Ked". Më datë 21 Dhjetor 2018, B3S publikon videoklipin "Lene Lene". Më datë 26 Mars 2019, B3S publikon videoklipin "Lene Lene ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (7)

0
2
3
7
5
6
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Thepak

Seli

Nino

Mc Brati

Acarusi

Naic

Don E-C

Lil One

Scandali

Lugatti

Tags: B3S, Bes Brati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet