Më mbaj mend (për 1 muaj)

B3S
  • Emri i Vërtetë:
  • Bes Brati
  • Vendlindja:
  • Kukës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Ditëlindja:
  • 11 Nentor
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41
Këndon kryesisht: hip-hop

B3S është këngëtar. Bes Brati i njohur si B3S është një rreper i njohur në Shqipëri dhe Gjermani. Ai ka lindur në Kukës, por tani jeton në Gjermani dhe është nën menaxhimin e një label-i gjerman.

BES BRATI i njohur si B3S ka lindur ne Kukes, por per momentin jeton ne GJERMANI.

Më datë 10 Gusht 2018, B3S publikon videoklipin "Lok Ked".

Më datë 21 Dhjetor 2018, B3S publikon videoklipin "Lene Lene".

Më datë 26 Mars 2019, B3S publikon videoklipin "Lene Lene 2".

Më datë 11 Korrik 2019, B3S publikon videoklipin "O Nona", në bashkëpunim me rreperin e njohur gjerman, Anonym.

B3S është duke xhiruar edhe këngën “Jolie”, që pritet të publikohet së shpejti.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet