Official Video

Top 200

B3S - O Nona  (Feat. Anonym)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/07/2019

2019-07-11T21:10:21B3S [2X]
O nona,
knej ka ne ka krime t’rona,
O nona,
per qata po arrestohna,
O nona,
jeta shijon si limon,
O nona O nona

Ej nona,
sdi ca me thon [naah],
vec kujdes bona,
kur dola,
se na bojm gola si barcelona,
hic nuk krenohna ca kena bo,
o shoki, krenohna,
si mbreti tirona,
nuk rri si madona,
un ja kom lon,
ti thirrem partona,
se t’vi un kur t’dona,
o shoki t’fol goja,
o shoki t’qan nona,

Do miliona du me i bo,
dhe me flejt hic nuk kam koh,
a kupton ca jam tu fol,
o nonaaa,
kur pom pysin “ca ke bo”,
po ju thom “hic kurgjo”,
a kupton ca jam tu fol o nona,

o shqipe i ka jeta kto [o],
leneee,
po du me i kap mbret [o],
leneee,
ca po t’duket vetja,
provo,
leneee,
ca po t’doket vetja,
provo,
leneee

[2X]
O nona,
knej ka ne ka krime t’rona,
O nona,
per qata po arrestohna,
O nona,
jeta shijon si limon,
O nona O nona

Anonym
...
...
...
...
...
...

B3S [2X]
O nona,
knej ka ne ka krime t’rona,
O nona,
per qata po arrestohna,
O nona,
jeta shijon si limon,
O nona O nona [yeee]


Ky tekst u dërgua nga UnaNah
Më Shumë Këngë Nga B3S: