A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

B52 - Wtf 2012  (Feat. Potera)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/08/2012

2012-08-18T20:02:58

Featuring

Potera


........................................................
Qa dreqin o ka ndodh
Qa dreqin o ka ndodh
........................................................

B52
........................................................
WTF qa dreqin o ka ndodh
A ka ktu naj ligj shtet pa kontroll
Qfar armatimi dvyn qiti paret ndor
Qfar malli pe don me ..............
WTF na bari spo hajna
Burrokraci qata ju thirrin hajna


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019