A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • B52
  • Ajo Pom Kqyr Mu

Audio

Video Link

B52 - Ajo Pom Kqyr Mu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/02/2013

2013-02-01T22:56:20

...................................................
Po thojn ...... youtube si views
Athu pse se nashta se nbeth nuk um puth buza
Haa jom i vetmi qe kurr sum ka honger gugja
Pot doket vetja star e yoo bich
Kthen jo kerkujn un si tutna
E di se kur tum qohet ti boj zorrt si mahuna haha
Jom hi n'trip me picurka
Po thojn jon tmaj po ngat meje jeni shtrufa
Repi osht rep si n'Kosov si U.S.A
Senet e mija t'qojn n'kom t'shtin me qit pluma
Per qef qi pidha po un po qi veq kurva
...................................................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019