Më mbaj mend (për 1 muaj)


B52 - Nertok

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nertok".
3. Video është e këngës "Nertok", por nuk këndohet nga B52.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B52 - Nertok  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ner Toke"

Komente

1 🔥

31/07/2012

2012-07-31T02:26:00+00:00....................................................
Nrep sjom i rregul dashni qe prej shekuj
Jom i lypen gjall a i dekun
Kujt pi ha se na qka po hekum
A per burrni kejt jon tripa thekurt
Shkon si qeni nrrush nkry sje i pjekun
Ka shanca tmaja me myt edhe veten
4ane dbotes n'kulyb na nuk mshefem
E shoki me rrollit un e cepum
Fuck in real edhe kur dal vet reperat i lo pa tekst
Se skan koncept original der sat des
Me mu sta qet sidomos kur je fuckin rest
Tjeter kush i han foret po mu sun um shet mend
Kshyre ftyren tonde une e kshyri ftyren tem
Kshyre punen tonde une e kshyri punen tem
Edhe mos ma rrit morrin dhe edhe ti je fuckin gaad dam
....................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga B52:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet