A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • B52
  • Asnjoni Si Un

Audio

Video Link

B52 - Asnjoni Si Un  (Feat. Capisla)


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/08/2012

2012-08-07T03:36:33

Song from the album:

"Ner Toke"


Ref:3x
....................................................
Zdi qa po munoni me bo
Kur asnjoni sun e boni si si une une une
....................................................

B-52
....................................................
Tema osht e lir kshtu qe spo hi fell
Zdi me bo me hile une jom shum fer
Per ata qe shtyhen e hajn brrylin
Transpetona live kejt e kshyrin
Une inat-g jav ha synin
Reperi me frrrrr fullin
Rregullat e lojes kur ta hajsh shpull te na


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019