Më mbaj mend (për 1 muaj)


B52 - Get Out My Way

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Get Out My Way".
3. Video është e këngës "Get Out My Way", por nuk këndohet nga B52.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B52 - Get Out My Way  (Feat. Presioni & Rozi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Presioni

27/11/2012

2012-11-26T23:58:34+00:00B52

Eeeeee eeeee get out my way
i'got a feeling everything its gona be All'right
get out my way get out my way
i'got a feeling everything its gona be All'right
get out my way get out my way

Pres$ini
..................................................
Qka jon kta njerz qe pom pshtijellen naper kom
Qka jon ter kta kopjus qe po lupin fam
E kujna o kjo hun tu me perzi naper pun
Tumu perzi naper jet mos mem lon rahat me njet
Edhe sa e sa tjer vlla kurrniher mi shtjerr
Veq shkojn tu u shtu tu u shumu per gjdo ver
E kur do bohet boll menova holl e holl
Dikur nashta n'tardhmen se sot per sot zor
Sot u mush me njerz po shumica jon tkqi
Tprejn n'BES tradhti shumica u bo marri
Thjesh u perzi leshi kejt ftyrat tfiksume
Zdihet kush qka osht ket boten e nderlikume
Zdihet kush kujna mo njeri duhet mi besu
Zdihet mo per ju zdihet mo per mu
Jetojm ne kohrna t'fshitra ne kohra te tradhtis
Ne kohrna ku shok i ngusht i thu veq alltis
..................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend   Lukinjo
Më Shumë Këngë Nga B52:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet