A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


B52 - Freestyle


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/02/2013

2013-02-07T19:45:35

.......................................................................
Sikur valt e detit rimovati
Stil UNIKAT e ty pot vjen inati
A jeni gati a jeni pregadit
B52 ne mikrofon mu paraqit
A osht vakti a kom ardh shum von
Se kom ni qe repin mas dore e keni lon
Nr.1 e kom pozicionin
Prej dites se par kur e kapa mikrofonin
E kom njet une me ma ni bota zonin
Per derisa do papaka po ma hupin tensionin
.......................................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019