A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

B52 - 1 Milion


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/12/2009

2009-12-11T20:57:01

.......................................................................
Nese ski euro dost ti je zero
Nese ski lek dostit ti sje shef
Nese ski rape as 1 dollar nxhep
Si ta mer vesh ajo tlen vet
Ti rrej sa dush veten e rren
Budall e bojn kujdo po edhe budalla ka men
Femnat vin e shkojn shyqyr zotit ka boll
Nfund kejt shkojn se asnjonja spom ...
Ti me to lun ti ato ngishta e sill


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019