A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

B52 - Blow Up  (Feat. Flo)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/04/2013

2013-04-20T23:28:33

B52
..............................................................
Orginall po mi lypin gishtat
Repi osht per G e jo per dhipa
Nuk i boj trafik i shti dzit me na lishu dritat
Gishtin e tret fuck to police
Yoo ku jeni nis Yoo get eazy
Besom kur ta kry me juve ka me ju dridh dhipi
A mos po don najsen kurdush hajde nale


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019