Më mbaj mend (për 1 muaj)

B52 - Shqipet Neper Bot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

B-52
...........................................................
Shqiptari per nder permendet perher
Shqiptari vritet por pushken se hedh
Shqiptari shpirtin e jep e besen nuk e then
Tosk e Geg pem nga nje dek
Shko ka t'shkosh si nshpi te un ska kerkund
Besa bes e fjala fjal
Shqipet naper bot jena tlidht si nluft tpar
...........................................................

Ky tekst u dërgua nga  GazmendPublikimi: 15/01/2012


Më Shumë Këngë Nga B52:


Komente 0


B52 - Shqipet Neper Bot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqipet Neper Bot".
3. Video është e këngës "Shqipet Neper Bot", por nuk këndohet nga B52.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.