Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Baba Li - Mami  (Feat. Vera)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Komente

1 🔥

26/03/2009

2009-03-26T12:41:51+00:00o mamy po te kallzoj per ket sen une jam cakmak.
o mami un tlavdroj behesh soi kur je collak
une jam si era qe tkaloj nen fustan
tshijoj si akullore ingranohem kur ma con

per ty bohem baba gjysh nal ta preki pak at bluz
e am ne gjak me tcu npesh moj ta hanksha ty at buz
bukuroshe rrumbullak sesht problem a je e vjeter
mue mvjen inat me te kap ty dikush tjeter

fjala ime esht e ran jo nuk esht poezi
e kam te leht per me te zen se per ty une bej free
une degjoj dhe shikoj ate qe ti se di
jam tu korr ni sekses nuk edi a e ke ni

e ajde ajde kalle kalle moj portokalle
do tja cesim flaken sonte moj papa galle
une jam sheet djal king qe rrij on line
une nuk jam nga ato tipa qe i rrijn babes ov line

ref

krejt cka jam ka foli e them pa tendenc
tan jan ka thon se ti ke shum prezenc
edi qe je i shpejt si interneti
fuck kush lavdrohet ng buxheti

ska lidhje me buxhet zemer une nuk jam bal
mpelqen qe tafrohem dal e ngadal
e kam shum pasion per me tprek leht e leht
ajde mu ofro e shef si tkalli krejt

une jam babi me 7 ngjyra si ylber baby mami
ti tranohesh kur vij un te rrjedh dicka nga fustani
jam si gjarper shullani ciket text ta kam ber hit
jam i ngreft nuk rrij kulak jam aktiv per cdo dit

dukem i thart si limon ne kervat jam beter
jam si kafe me shllak jam i amel si sheqer
un ta luj tepelekun ne kervat jam kasap
jam artist me teknik un e gjuj e ti e kap

fjala ime esht e ran jo nuk esht poezi
e kam te leht per me te zen se per ty une bej free
une degjoj dhe shikoj ate qe ti se di
jam tu korr ni sekses nuk edi a e ke ni

e ajde ajde kalle kalle moj portokalle
do tja cesim flaken sonte moj papa galle
une jam sheet djal king qe rrij on line
une nuk jam nga ato tipa qe i rrijn babes ov line

ref

krejt cka jam ka foli e them pa tendenc
tan jan ka thon se ti ke shum prezenc
edi qe je i shpejt si interneti
fuck kush lavdrohet ng buxheti

ska lidhje me buxhet zemer une nuk jam bal
mpelqen qe tafrohem dal e ngadal
e kam shum pasion per me tprek leht e leht
ajde mu ofro e shef si tkalli krejt


Ky tekst u dërgua nga  Mariglen
Më Shumë Këngë Nga Baba Li:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet