Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Li & Miri Kamzes - Kur Te Mbushet Mendja Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

pap pap pap pap pap pap papi culo
pap pap pap pap pap pap boja records
ba ba ba ba ba ba boja records
ba ba ba ba ba ba boja records

BABA LI:

DITEN E NISI ME TY N'TELEFON ALO ZEMRA IME TI KU JE CA PO BON MERRE EDHE SHOQEN TI MERRE EDHE MAMIN TI E DI VET A A DHE FUSTANIN
JAM ME 1 PARTY PO BOJ 1 KLIP PLOT ME BALERINA EDHE KLIK KLIK BOJA PRODUCTION PLOT ME XHIRIME AS VET SE KUPTOJ SI ERDHI KOHA IME

MIRI I KAMZES:

RRUGES DUKE ECUR DAKOVA NJE RRUSH JU AFROVA AFER E PUTHA NE BUZ
RRUGES DUKE ECUR ECUR TAKOVA NJE RRUSH SA HER TE KAM THEN MOJ TE TE PUSH NE BUZ
KUR TE MBUSHET MENDJA TY MA BEJ VET ME SY
BEJ SHAKA E KAM ZAKON NE ZEMER T KAM TY
KUR TE MBUSHET MENDJA TY MA BEJ VET ME SY
BEJ SHAKA E KAM ZAKON NE ZEMER T KAM TY

BABA LI:

O SA FIKSIM UNE TY TE KOM E DI SE T'KAM KOMSHI PO SDI CA ME BO VEC BOJA ME 1 ANE E BABA ME 1 AN MIRIN UN E KAM NUK KA SEN QE NA NDAN ZEMER APO T'PELQEN KUR E BEJ RREPIN FREE ZEMER APO T'PELQEJ KUR E BEJ HIT HIT ZEMER APO T'PELQEN HAJDE DAL NGADAL SE VJEN MIR ME REFREN ME MUZIK KOMERCIAL

MIRI I KAMZES:

PARA MEJE KALON BEN SIKUR SME SHEH SE KJO ZEMRA IME VEC PER TY PO RREH
PARA MEJE KALON KALON BEN SIKUR SME SHEH SE KJO ZEMRA IME VEC PER TY PO RREH
KUR TE MBUSHET MENDJA TY MA BEJ VET ME SY
BEJ SHAKA E KAM ZAKON NE ZEMER T KAM TY
KUR TE MBUSHET MENDJA TY MA BEJ VET ME SY
BEJ SHAKA E KAM ZAKON NE ZEMER T KAM TY
KUR TE MBUSHET MENDJA TY MA BEJ VET ME SY
BEJ SHAKA E KAM ZAKON NE ZEMER T KAM TY
KUR TE MBUSHET MENDJA TY MA BEJ VET ME SY
BEJ SHAKA E KAM ZAKON NE ZEMER T KAM TYNuk kemi video për këtë këngë.
Baba Li & Miri Kamzes - Kur Te Mbushet Mendja Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Mbushet Mendja Ty".
3. Video është e këngës "Kur Te Mbushet Mendja Ty", por nuk këndohet nga Baba Li & Miri Kamzes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Baba Li:


Komente 0