Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Baba Li - O Bosi Bosi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/06/2019

2019-06-07T17:00:48

Teksti:

Baba Li

Video Produksioni:

EGO Films

Produksioni:

Marenglen BojaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Bosi Bosi" kënduar nga Baba Li.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Baba Li i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Baba Li:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet