Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Trodon - Eci Gjon (Feat. Big Boy Niti)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


trodon trip don bababa bush
e boj ethej qato qe se bon kush
djegu prush kallu ti flladitu pak me
bas baba trodon ktu e ju tjert
rrini permas bashk edhe ksaj rradhe
me t`madhe ju piskatni qka boj e qka
thom ju vet n`vesh zgatni
kapeni theni mos e leni
se per tjera her ngoje
rezultatin leksikonti meerr
jom komander qe komandon n`gjdo aspekt baba trodon e du repin
me pervoj si arkitekt qoje venin
lart me ju djeg pa analiza
atmosfera tron o perplot me fakin qeliza
e loqka jem po dridhet e tjetra po ma then
ti sun um zen se trodoni ty tlen n`vend
le pak se atmosfera u kall krejt akeni menu
qka keni menu se pernime nuk jom,per ty


Ky tekst u dërgua nga GrizzleeBaba Trodon
Featuring: Big Boy Niti
Publikimi: 04/04/2011


Baba Trodon - Eci Gjon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eci Gjon".
3. Video është e këngës "Eci Gjon", por nuk këndohet nga Baba Trodon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Baba Trodon:


Komente 0