Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Trodon - Qik E Lazdrume (Feat. Rapp Dogg & JT)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Yeah Ok what's Up? Qika E Lazdrume a? :D

Vers 1:

Ti edin qka un du, ti edin qka une nuk du, ti je qika e shpis qe lyp pasrujs. Gjdo dit tuj shminku, veq dikush me shlu fjal, gjdo dit e gjdo nat tu e lut mamin ton per me dal, ti je qik e lazdrume qe ibon tjer saj, naten vjen shpi se vjen shpi mas orarit, ti i kesh shoqet tani shkon ne per KUKELL, per me gjet ni fotomodel si esht si kukell, kdhizen e qet jasht sikur deri sa doket TULI, e lyn buzt e kuqe per mu bo si kur ANGELINA JOLIE. Gjoksat ......... Pamela Andersonit e ika hunt e mija per mi ngjall eks do zonit, duhet me hi ndor mu ndryshu felizikisht, se une jom marakin tonit.........
E tash hajde qou pesh se ti nuk din ma ndryshe, po ti sje qik e shpis po je QIK PER QIKE

Ref:
Se ti je qik e lazdrume, qik e pa llokume, thir mamin telefon, se qysh ti shpijen e harron (X2)

Vers 2:
Ti je femen perfekt per mazen dhe trupin extrem, telefunin ndor se sa hin edhe del, para dite e masdite e mush sa her ti don, ke pare per takim tani thu SJom,'PSE? Se je femen e lazdrume, Fatin tjer se gjdo nat shtrat mu kon e shtune , ftyren pak duhet me shti pak guhen qe e iki se dikush se te mson qysh rren..... Gjdo moment vlla, ndrohesh gjdo her, se eke rolin entelegjent, se ai preferon drit apo ter.... ishin met nterm, se imashtron gjdo mashkull qe del, e din mu kap me mu se derzohesh meniher..............

Refreng 2:
Se ti je qik e lazdrume, qik e pa llokume, thir mamin telefon, qysh ti shpijen e harron (X2)


Ky tekst u dërgua nga  MentonBaba Trodon
Featuring: JT & Rapp Dogg
Publikimi: 21/01/2011


Baba Trodon - Qik E Lazdrume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qik E Lazdrume".
3. Video është e këngës "Qik E Lazdrume", por nuk këndohet nga Baba Trodon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Baba Trodon:


Komente 0