Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Trodon - N'shpirtin Tem (Feat. Hsc)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Baba Trodon Vers:

Skom Fjal qa me thon per ni bukuri si ti
Ti je engjulli im ti e un melaqe per ty
Ne shpirtin tim ti kur erdhe kejt mi fale
dashurin tem ti e morre kadal dale
Kejt shpirtin ma kalle ti je engjulli im
Ti je shpresa ne amshim ti je qieelli im
Mu athere kur nina vetem ty te kam ngat si ngushllim
Kur un filloj te qaj ti ma fshin lotin tim
Shum jom i lumtur qe te kom zemer
Perveq teje nuk kqyri tjeter femer
Ngoje mire zemra jem kur e qes un kit zo
me me thon ti edhe muziken e lo
I lo kejt per ty i boj kejt per ty
nese ti xhelozon edhe facebokin e shly
nese ti ki shum qef edhe punes i mshoj vij
be po te boj pasha ty as ne msn kurr nuk hi

Baba Trodon

Ref:
2x
ty te kom si syt e mi
ti baby je veq per mu ti
ti je gjithmon ne zemren

Baba Trodon Vers
1x

ty te kom si syt e mi
ti baby je veq per mu ti
ti je gjithmon ne zemren

Pse gjithmon te desha vetem tyyy
pse njeherrrrrr sdita me i harru un ata sy
pse gjithmonn te desha un veq ty moj zemer
ti ke qen dhe do te mbetesh gjithmon e vetmja femer

Baba Trodon Ref.
2x

ty te kom si syt e mi
ti baby je veq per mu ti
ti je gjithmon ne zemren

HSC Vers.

du bist der wunderschönste engel auf dieser welt
zemer guck wie dieser junge für dich lieder rappt.
deine wunderschönen augen sie besonnen mich
ich würd dir wirklich alles kaufensogar nen goldnen ring

glaub mir ich trage dich auf händen
vertrau mir für dich gibt es keine gränzen
uns kann keiner trenn`weil wir zusammen sind
du suchst liebe und schutz? komm ich umarme dich.

deine zarten küsse loqk lassen mich fliegen
ich will keine andere ich will nur dich lieben.
ich will deine liebe deine wärme deine und nähe
würde dir kinder versprechen in unsrer ehe.

also gib mir dein lächelngib mir die hand
entfüre dich an einen schönen strand.
unsre liebe ist gross sie hält keine wand
uns verbindet ein unsichbares band.

Baba Trodon Ref.
2x

ty te kom si syt e mi
ti baby je veq per mu ti
ti je gjithmon ne zemren


Ky tekst u dërgua nga SdigjoBaba Trodon
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/04/2011


Baba Trodon - N'shpirtin Tem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'shpirtin Tem".
3. Video është e këngës "N'shpirtin Tem", por nuk këndohet nga Baba Trodon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Baba Trodon:


Komente 0