Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baballesh - Freestyle 2019 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Menime prap
nuk ka nuk ka
thjesht fute thjesht freestyle
un i kthy kampioni
ksaj rradhe shok po knon dhe mikrofoni
Thjesht ndryshon zoni bang bang
si termet
kush ka menu ka vdek
jom apet
kuksian kuksian kuksionali
trikon e kom kuq e zi
jom djal me dashni
nuk ka renci thjesht kush mka inat
heci tek pull edhe kur a nat
thirrem gangster
jom rrit thjesht nterr
jom rrit nshpedh si arusha
ke tbojsh me kuksian ke tbojsh me babusha
bablok
thjesht ju grehi zhag ntok
a po thu dije jom i fort
per rrep ma sill ma tmirin thjesht ta lidh
ta perkuni thjesht jom dinamiti
per mu ngeli fitili prap
une kom qakmak
kush ka menu qe ka dek
o ringjall i bardh tupak
sem intereson kush e ka hap
rrepit kom me ja vu kapakun
(bang)

u rikthy kampioni
jom naslioni
ngjall si ti don i ki
niquqa sikur joni
faqo rep kon nj plan
kiama mi divorte di aonkora
adriano qilintano
i was lisen 2pac,2change my self,2 guns,big deal
with everything no knifes or badganguns
pik, pik, pik, pik, pik,pik
ja kom vu vulen
e kom ringjall ringjall rrepin
thjesht freestyle freestyle prap ktu e keni mretin
ma thirrni eminemin thjesht ta shkatrroj
por shqipe msoj
(ngjo)

historia e tij
aj djal persmari, nanen kurv baben rrot kari
mfal qa me bo kom pi nji teke bari
histori e vertet
2 pistola 38 i kom ba tatu njet


Ky tekst u dërgua nga @klevis_r1Baballesh
Publikimi: 10/12/2019


Baballesh - Freestyle 2019
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle 2019".
3. Video është e këngës "Freestyle 2019", por nuk këndohet nga Baballesh.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Baballesh:


Komente 0