A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Baballesh - Nuk Dorezohem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/03/2019

2019-03-24T17:14:58


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Nuk Dorezohem" kënduar nga Baballesh.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Nuk Dorezohem".
Videoklipi nga Baballesh i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sefe Duraj - Nuk Dorezohem

Me pas nda vitet qe i kam
Vitet qe mi fali jeta
Veq dy tmira mkishin dal
E te tjerat krejt te zeza
E padrejt kjo bote ish kan
Se te deshta e ste mora
Qfare gabimi paskam ba
Qe me ike ti nga dora

Ref.x2
E prap nuk po dorzohem
E po mendoj ne ty
Edhe pse nuk ka shanc
Qe nje dite me mu kthy
E prap nuk po dorzohem
E n'Zemer po te mbaj
S'eshte ka ma merr mendja
Met lan kaq kollaj..

Me pas nda vitet qe i kam
Ne te mira e te kqija
Veq dy tmira mkishin dal
Veq ato nga Dashuria
E padrejt kjo bote ish kan
Se te deshta e ste mora
Qfare gabimi paskam ba
Qe me ike ti nga dora

Ref.x3
E prap nuk po dorzohem
E po mendoj ne ty
Edhe pse nuk ka shanc
Qe nje dite me mu kthy
E prap nuk po dorzohem
E n'Zemer po te mbaj
S'eshte ka ma merr mendja
Met lan kaq kollaj..

Argjentina - Nuk Dorezohem

JO KJO NUK ESHT SHPREHI EDHET ZEMER DASHURI E NDJEJ THEL NE SHPIR NE SHPIRT
kUR TE JEM UN SHI EDHE VETEM N T PIKJO TY
TE JEM PRAN ATY ME TY

rEF:
TE DORZOHEM JO NUK DUA DASHURI KOM PER T OFRUARA
N DASMEM TANDE T JEM E FTUAR
SKISHA DOT PER TE DURUARKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019