Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baballesh - Binjaket Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kush em ka dasht per pare
tash palosim me baleta
Thesari me i art per mu
Me qendru vetvetja
Interesi ka mar fund
Kur ski pare neper xhepa
Va dhash krejta
Fukara me zemer tpaster prap mbeta
Reciprok jeta,
njerzimi me dy ftyra po me thot mirse te gjeta
Baballesh
Publikimi: 04/02/2020


Baballesh - Binjaket
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Binjaket".
3. Video është e këngës "Binjaket", por nuk këndohet nga Baballesh.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Baballesh:


Komente 0