Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babarim

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Burim Krasniqi
 • Vendlindja:
 •  
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Babarim është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Tetor 2017, Babarim publikon videoklipin "A Po T'vjen Inati", në bashkëpunim me Loni....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment



  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Brave-L

W.G.

Aga B

Real K

Hustle5k

Alb-G

Pimpex

Liil Craizy

Bad Sight

EMI

Tags: Babarim, Burim Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet