Babastars

Babastars Dhe Bujaka Po Përgatisin Diçka Të Re

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-12-2013]
Ndonëse viti që po lëmë pas ka qenë shumë i suksesshëm për Babastars, ata si duket nuk e kanë në plan të ndalen.

Planet për prurje të reja në treg veçse kanë filluar t’i mendojnë. Këtë e kanë bërë të ditur vetë rep artistët përmes faqes së tyre zyrtare në rrjetin social ‘Facebook’, ku kanë treguar se me Vitin e Ri do të vijë edhe një bashkëpunim i ri.

“Diçka e re po vjen Bujaka and Babastars stay tundet 2014 is cominng”, ishte mbishkrimi që kishte lënë Bujaka në faqen e tij zyrtare.


Babastars Dhe Bujaka Po Përgatisin Diçka Të Re


Komente 1