Babastars

2 Fjalë Për Klipin E Ri “High 2” Nga Babastars

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[06-04-2014]
Grupi i njohur kosovar “BabaStars” ka sjellë projektin më të ri muzikor me titull “High 2”.

Labeli që njihet për hitet e mëdha dhe mjaft të pëlqyer nga fansat e repit kishte paralajmëruar më parë nga ardhjen e këtij klipi.

Duket se fansat mezi e kanë pritur këtë projekt, i cili pritet të kthehet shumë shpejt në një hit.Videoklipi starton me këngën "Boussa", që në premierë çuditi fansat, por më pas u shndërrua dhe evoluoi në një shpërthim e manifest, të cilin e filloi Getoar Selimi.

Ghetto Geasy u paraqit me një intepretim e tekst të fuqishëm, i cili u pasua nga interpretimi i antarëve tjerë të Babastars.

Muzika është punuar nga producentët, Zzap n' Chriss, ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë reperët.

Videoklipi "High 2" është realizuar nga UrbanGraphics.
 (Telegrafi)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “High 2” Nga Babastars

  Babastars - High 2 [Teksti dhe Klipi]

Komente 2