Babastars

Babastars Në Protestë Për Shkupin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-07-2014]
Qindra qytetarëve në Prishtinë i janë bashkuar edhe disa nga yjet e muzikës shqiptare të cilët protestuan të martën para Ambasadës së Maqedonisë në Prishtinë kundër rastit “Monstra” në Maqedoni ku u dënuan me burg të përjetshëm 6 shqiptarë.

Tuna me të dashurin e saj Cozman, Geti, Agoni nga “Babastars” dhe reperi Gold AG, janë disa nga këngëtarët që u panë në këtë protestë.
 (Zëri)

Babastars Në Protestë Për Shkupin


Komente 1