Babastars

Babastars, Sjellin “High 3”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[13-03-2015]
Label-i i njohur Babastars pas hiteve të suksesshme "High 2" dhe "High 1", kanë publikuar versionin e 3-të të këngës "High".

"High 3" vjen e punuar nga Studio Threedots me Flori Mumajesi, ndërsa për tesktin janë kujdesur vetë grupi.

Videoklipi është realizuar në Shqipëri nga MAX Production dhe është sponsoruar nga Ciroc.

Producent i këngës është Getoar Selimi dhe "High 3" pritet t1% ketë një sukses shumë të madh, sidmos edhe me klikimet në youtube.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Babastars, Sjellin “High 3”

  Babastars - High 3 [Teksti dhe Klipi]

Komente 7