Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babastars - High 5 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  26

(Kjo kenge nuk eshte publikuar akoma dhe ndodhta ky mund te mos jete teksti i vertete)

High 5 me zemer High 5 me ty.
Frymezimi im dhe shpresa
na lidhin veç na te dy,
na bashkoi nje perqafim
nje buzeqeshje e madhe
kur me preke zemren
ndjeve rrahje te madhe.
Ta dish zemer qe rreh për ty,
qe ne momentin qe të pashe
thash vetem kjo zemer të perket ty.
Dashuria jone dogji malet
levizi dallget e detit
qe jete të japin ty.
Ti je pasuria, toka, vet jeta,
ylli me i bukur ne bote
prandaj te them o zemer
un jetoj se te kam ty.

Te mendoj çdo nate,
mezi pres te te kem prane
te them sa shum te dua,
qe ne momentin qe të pashe.
Eh pra zemer nuk me duhet asgje tjeter

se High 5 jam me ty
High 5 jetoj me ty
High 5 me zemer high high
ne cdo dite te jetes do jetoj per ty,
do jetoj per nje buzeqeshje
per nje perqafim te ngrohte
te te them sa shum te dua
se ti e di qe un dhe jeten jap per ty.
High 5 me zemer High 5 me ty,
ti je pasuria toka vet jeta
prandaj o zemer un jetoj se te kam ty.Nuk kemi video për këtë këngë.
Babastars - High 5
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "High 5".
3. Video është e këngës "High 5", por nuk këndohet nga Babastars.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Babastars:


Komente 0