Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babeta Shahini - O Ma.... Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Ne syte e mi ,befas nje lot me ra
ti ike dhe te kthehesh
shprese me nuk ka
veri ti gishtin kokes dhe mendo
ti do te kthehesh,por atehere do t'them shko

per te ardhmen me flet
asgje s'eshte e vertet
perse behesh ti genjeshtar

ideale nuk jam
por ne zemer te kam
nisu pra po te uroj une ty
hajt udha e mbar

refren

o ma
djaloshi qe e desha me la
por loti brenda dites mu tha
qe te qaj nuk ia vlen
si ty shume i gjen
nisu pra.....o ma ......

dikur me thoje se si une nuk ka
jeta me dukej tamam si kinema
profesionist i dashur ishe ti
thjesht nje aktor qe rolin
shume mire e di

per te ardhmen me flet
asgje s'eshte e vertet
perse behesh ti genjeshtar

ideale nuk jam,por ne zemer te kam
nisu pra po te uroj une ty
hajt udha e mbare

o ma...
djaloshi qe e desha me la
..................(si refreni i pare e njejte)


Ky tekst u dërgua nga DorinaBabeta Shahini
Publikimi: 19/07/2008
Orkestrimi: Ilir Balla


Babeta Shahini - O Ma....
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Ma....".
3. Video është e këngës "O Ma....", por nuk këndohet nga Babeta Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Babeta Shahini:


Komente 2