Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babeta Shahini - Bateria Full Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

zile zile zile te qe zile ti gjithmone ma ben me hile te prita me kot kaloje edhe behari gjithmon sikur celulari sdi a i merr mesazhet e mia ty perseri te ka rënë bateria.

ref: bateria bateria bateria full full mbyllur shtepi 2 vodka e redbull nese sdo te me takosh hajt ne djall dhe ti te shkosh . ( zile zile zile te qe zile ti gjithmon ma ben me hile(ti gjithmon ma ben me hile)te kerkova gjithandej nuk e di ku te te gjej kete loj nuk e pelqej )2x)te prita me kot kaloj dhe fundjava nga inati sa shum qava celulari jot mbyllur perseri ndoshta nuk ke bateri.bateria bateria bateria full full mbyllur ne shtepi 2 vodka e redull nese sdo te me takosh hajt ne djall dhe ti te shkosh.(zile zile te qe zile ti gjithmon ma ben me hile (ti gjithmon ma ben me hile) te kerkova gjithandej nuk e di ku te te gjej kete loj nuk e pelqej.)2x


Ky tekst u dërgua nga Anita

Babeta Shahini - Bateria Full
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bateria Full".
3. Video është e këngës "Bateria Full", por nuk këndohet nga Babeta Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Babeta Shahini:


Komente 0