Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babeta Shahini - Zot O Zot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

sot te puth ne buze
nje tjeter grua
nje gje duhet ta dish
une marrezisht te dua

mos me lendo se neser
do me humbasesh
do lutesh me lot
o zot o zot

zot o zot do thuash une e di
nje mije e nje lot
do derdhesh ti
zot o zot
nuk ngjallet dashuria
te ftohta jan puthjet e mija

zot o zot
s'je me ai qe dua
te ftohta jane puthjet e tua

vajzat nganjehere
nuk i vleresoni
kur tjetrin dashurojne
atehere veten qortoni

mos me lendo se neser
do me humbasesh
do lutesh me lot
o zot o zot

zot o zot do thuash une e di
nje mije e nje lot
do derdhesh ti
zot o zot
nuk ngjallet dashuria
te ftohta jan puthjet e mija

zot o zot
s'je me ai qe dua
te ftohta jan puthjete tua


Ky tekst u dërgua nga Erla

Babeta Shahini - Zot O Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zot O Zot".
3. Video është e këngës "Zot O Zot", por nuk këndohet nga Babeta Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Babeta Shahini:


Komente 0