Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babeta Shahini - Vaj E Vaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

dikur per mua ishe mbret
si perfundove i ziu ti
me lot e lave dashurine

nuk te kam faj
nuk te kam faj
tani ti qaj tani ti qaj
me lot te nxehte
me lot edhe me vaj

ref

vaj e vaj
o djale i bukur vaj vaj
nje tjeter gje
lotet e syve te t'i thaj
per mua qan
per mua qan edhe vajton
kur behesh djale i prap
keshtu e peson

pranoje se shume ke gabuar
je djale i prape
djale i llastuar
po koha jote zemer
sot ka perfunduar

nuk te kam faj
nuk te kam faj
tani ti qaj tani ti qaj
me lot te hidhur shume
me lot e vaj

vaj e vaj
o djale i bukur vaj vaj
nje tjeter gje
lotet e syve te t'i thaj
per mua qan
per mua qan edhe vajton
kur behesh djale i prap
keshtu e peson


Ky tekst u dërgua nga ErlaBabeta Shahini
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Ilir Balla
Teksti: Armand Trebicka
Orkestrimi: Ilir Balla


Babeta Shahini - Vaj E Vaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vaj E Vaj".
3. Video është e këngës "Vaj E Vaj", por nuk këndohet nga Babeta Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Babeta Shahini:


Komente 0