Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babeta Shahini & Rati - Fiksim Më Ngele Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Babeta

O zemer qe kur te kam par
Per vete e vendosa te thash qe jam e jotja
Ti me dogje zjarr
Nj puthje me ma dhon se di pse po nguron

Rati

S'rrime dot te ndar
Me djeg si zjarr rrufeje, kur ti je afer meje
Zemer me beso
Me kto nazet e tua dhe me shum te dua

Babeta

Nje mij perqafime nje mij ledhatime
Thua qe te dua, qe t'i vdes per mua
Nj her te takova dhe fiksim me ngele
Se gjithmon me thua je si karamele

Rati

Nje mij perqafime nje mij ledhatime
Thua qe te dua qe t'i vdes per mua
Nje her te takova dhe fiksim me ngele
Se gjithmon per mua ti je karamele

Babeta

Shikimi yt po me rremben
Me thuaj qe s'esht enderr, ndjenja jon e embel
Ndjej qe te pelqej
Tani i puthjen tende, mes endrrave e gjej

Rati

Na lidh kjo dashni
Un ndjenjat e verteta, tek ty zemer i gjeta
Eja baby ti
Aromen tende dua te ndjej qe je me mua

Nje mij perqafime nje mij ledhatime...etj
Babeta Shahini & Rati
Publikimi: 28/08/2023
Muzika: Ilir Balla
Teksti: Armand Trebicka
Produksioni: Ilir Balla
Video Production: Lorenc Pelushaj
Color Grading: Florand Loca
Mua: Gresa KotriBabeta Shahini & Rati - Fiksim Më Ngele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fiksim Më Ngele".
3. Video është e këngës "Fiksim Më Ngele", por nuk këndohet nga Babeta Shahini & Rati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Babeta Shahini:


Komente 0