Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babilon - Diku Pranë Shtepisë Sime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1Sikur te ktheheshim te shikonim
Gjurmët që i lamë dikur
E ditet qe s'do kthehen me kurre
I kujtoj castet qe kaluan
Ishim t'rinj te marre e t'dashuruar
Ende pyes veten a thua ku gabuam
Vitet kaluan si disa caste
Dielli shume shpejt perendoi
Diku prane shtepise sime cdo gje mbaroi
Vitet kaluan si disa caste
Dielli shume shpejt perendoi
Diku prane shtepise sime cdo gje mbaroi
Diku prane shtepise sime
Ditet kalojne ne nuk jemi aty
Diku prane shtepise sime agimet zbardhin me kujtimin per ty
Diku prane shtepise sime
Ditet kalojne ne nuk jemi aty
Diku prane shtepise sime agimet zbardhin me kujtimin per ty
Uuuu
Me kujtimin per ty
*solo guitar*
Sikur te ktheheshim te shikonim
Gjurmet qe i lame dikur
Dhe ditet qe s'do te kthehen me kurre
I kujtoj castet qe kaluam
Ishim t'rinj te marre e t'dashuruar
Ende pyes veten a thua ku gabuam
Vitet kualuan si disa caste
Dielli shume shpejt perendoi
Diku prane shtepise sime cdo gje mbaroi
Vitet kaluan si disa caste
Dielli shume shpejt perendoi
Diku prane shtepise sime cdo gje mbaroi
Diku prane shtepise sime
Ditet kalojne ne nuk jemi aty
Diku prane shtepise sime agimet zbardhin me kujtimin per ty
Diku prane shtepise sime
Ditet kalojne ne nuk jemi aty
Diku prane shtepise sime agimet zbardhin me kujtimin per tyy
Uuuuu, me kujtimin per ty...
Babilon
Publikimi: 13/09/2021
Teksti: Uran Bajrami
Muzika: Besim Hajdini


Babilon - Diku Pranë Shtepisë Sime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diku Pranë Shtepisë Sime".
3. Video është e këngës "Diku Pranë Shtepisë Sime", por nuk këndohet nga Babilon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Babilon:


Komente 0