Më mbaj mend (për 1 muaj)


Baboo Darabuka - Dheze Dheze

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dheze Dheze".
3. Video është e këngës "Dheze Dheze", por nuk këndohet nga Baboo Darabuka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Baboo Darabuka - Dheze Dheze  (Feat. Big Mama & Dj Benity)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Big Mama

Featuring

Dj Benity

10/07/2016

2016-07-10T16:41:44+00:00Vec per hatrin tem Dj
E preke Play
Ndrecma ket nej
Hajde lshoma nje ritem
e ti goditem
hajde xitem
O kur ti bin Babo Darabuka
Vet lujn komet vet lujn kukat
Vet lun dora vet lun syni
O bini uj se na dul tymi
Atashym e na kalle kalle
Atashym e na dheze dheze
E luje vallen der ne mengjes
Atashym e na kalle kalle
Atashym e na dheze dheze (2x)
Atashym e na kalla llaka
Ska zjarfiks
Qe na ndal flaken
O nuk po muj me ndejt ne ven
Trupi pom kcen
Po me pelqen
Hajde Dj mos u korrit
Lshona ca din hit hit
O kur i bin Babo Darabukat
Vet lujn komt e vet lujn kukat
Vet lun dora, vet lun syri
O bini uj se na dul tymi
Atashym e na kalle kalle
Atashym e na dheze dheze
Atashym e na kalle kalle
E luje vallen dej ne mengjes
Ska zjarfiks qe na ndal flaken


Ky tekst u dërgua nga Besfort
Më Shumë Këngë Nga Baboo Darabuka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet