Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Baboo Darabuka & Dj Benity - Feel The Sound  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2017

2017-12-27T18:52:44

Më Shumë Nga

Dj BenityKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Feel The Sound" kënduar nga Baboo Darabuka & Dj Benity.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Baboo Darabuka & Dj Benity i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Baboo Darabuka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet