Më mbaj mend (për 1 muaj)


Babuka - Kah Dera

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kah Dera".
3. Video është e këngës "Kah Dera", por nuk këndohet nga Babuka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Babuka - Kah Dera  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

VFM 2006

Komente

Asnjë Koment

22/10/2006

2006-10-22T09:43:41+00:00Je e bukur seksi je
edhe vothin n'kthiz e ke.

Mercedeska tanga vesh
neve djemve krejt na qon pesh.

Shum shpejt stil ke ndrru
mentaliteti jon ska me kuptu
na ki bo krejt mu tranu
rrugve kur je tu kalu.

(Ref:)
Rruges kah kalojshe
kah dera me shkojshe
edhe ti ma qojshe
doren tung ma bojshe.

Rruges kah kalojshe
kah dera me shkojshe
edhe ti ma qojshe
doren hi ma bojshe.

Mercedeska tanga vesh
neve djemve krejt na qon pesh.

Vothin n'kthiz e ki ndu
dhe tatu ki vizatu
na ki bo krejt mu trranu
ne disco bar tu vallzu.

Tanga-tanga ti kur vesh
neve djemve krejt na qon pesh.

(Ref 2x)
Rruges kah kalojshe
kah dera me shkojshe
edhe ti ma qojshe
doren tung ma bojshe.

Rruges kah kalojshe
kah dera me shkojshe
edhe ti ma qojshe
doren hi ma bojshe.


Ky tekst u dërgua nga Edon&zgjim   JimOrrison
Më Shumë Këngë Nga Babuka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet