Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baby G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  627
 • Emri i Vërtetë:
 • Gordana Kingji
 • Vendlindja:
 • Kukes 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Baby G është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Baby G eshte nje kengetare e re ne skenen tone muzikore. Kengetarja Gordana Kingji e njohur ne publik me emrin Baby G, e cila ishte pjese e On Records. Më datë 18 Mars 2016, Getinjo publikon videoklipin "Monster", në bashkëpunim me Baby G. Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss. Gordana Kingji ishte shumë afër arritjes së marrëveshjes me “Sony Music”. Lajmi nga artistja dhe menaxheri i s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Komente

6 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (11)

2
16
6
8
16
2
3
2
3
3
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Laura Toska

Orjola Xhemollari

Saelma

Sheila Haxhiraj

Selma Bekteshi

Xhesika Polo

Dorina Garuci

Adalena Seferi

Linda Sadiku

Elia

Tags: Baby G, Gordana Kingji, Baby-G, Babygee


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet